فرمانده سپاه دزفول: امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم باشند

فرمانده سپاه دزفول: امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم باشند
فرمانده سپاه دزفول: امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم باشند

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت: امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم باشند و با بالا بردن بصیرت خود هجمه‌های دشمنان را ناکام بگذارند.

به گزارش سفیرخوزستان بنقل ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول،فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول درمراسم انتصاب فرمانده جدیدپایگاه بسیج اداری دانشگاه جندی شاپوردزفول که با حضور رئیس دانشگاه،فرمانده حوزه بسیج اداری، و جمعی از کارمندان این دانشگاه ،ضمن تبریک بمناسبت ماه مبارک رمضان گفت: بسیج تداعی گر همت والا، گمنامی، اخلاص و دلسوزی انسان‌های بی ادعایی است که فقط و فقط در راه رضای خدا گام برمی‌دارند و گوش به فرمان ولایت دارند .

سرهنگ عبدالامیرمحتشمی راد افزود:وقتی تفکر بسیج به میان می‌آید واژه‌هایی نظیر شجاعت، غیرت، جهاد، سخت کوشی، اخلاص، ولایت پذیری و حریت معنای ویژه‌ای پیدا می‌کند.

وی در ادامه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت:بسیجی باید توطئه‌های دشمنان را به خوبی بشناسد و در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در حوزه جنگ نرم و سخت تلاش و انجام وظیفه کند.

رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نیزدراین مراسم گفت: بایدبرای بسیج در حوزه تعلیم و تربیت نقش جدیدی را طراحی و یک ضریب نفوذ  برای آن تعریف کرد.

دکترمحمدرضا عصاری، نیروی انسانی مومن،متعهد و بسیجی را یک عامل مهم درتوسعه دانشگاه ها،سازمانها و نهادهای اجتماعی دانست و گفت: پیشرفت‌های بزرگ نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و روحیه بسیجی است.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) اهداف متعالی و والایی را برای بسیج به عنوان یک شجره طیبه ترسیم نمودند، تصریح کرد: تحقق این اهداف والا، مقدمات ظهور منجی عالم بشریت (عج) را فراهم خواهد نمود.

رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول درپایان گفت:بسیجی کسی است که علاوه بر اطاعت پذیری از ولایت فقیه در توسعه کشور مشارکت کند و همواره مدافع نظام و ارزش های اسلامی باشد.

فرمانده حوزه بسیج  کارمندی وکارگری شهرستان دزفول درادامه این مراسم با تاکید بر اهمیت راه اندازی پایگاه بسیج  اداری دراین دانشگاه گفت: رویکرد بسیج در تمام دانشگاه ها،ادارات  و سازمان ها بر منویات مقام معظم رهبری و ماموریت های محوله سازمان بسیج مستضعفین است، که در خصوص تولید علم و جنبش نرم افزاری، جذب بسیجی جوان و نخبه پروری با تشکیل حلقه های علمی و صالحین و در حوزه های مختلف می باشد.

سید عزیزاله پژوهیده گفت: حضرت امام خمینی (ره) با تشکیل بسیج، انقلاب اسلامی را در برابر تمامی خطرات بیمه کرد. و اگر این نظریات با تفکر بسیج و اندیشه های اسلامی و تدابیر مقام معظم رهبری ممزوج شود بی شک موجب پیشرفت کشور اسلامی خواهد شد.

فرمانده حوزه بسیج  کارمندی وکارگری شهرستان دزفول افزود: امید است با نصب العین قرار دادن تقوی و جهاد فی سبیل ا… و پیروی از ولایت فقیه و عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام و همچنین حفظ هماهنگی با بسیج  و با همکاری کارمندان  وکارگران بسیجی،گام های موثری جهت احیای فرهنگ ناب و مقدس بسیج در محیط  دانشگاه ها وادارات بر داشته شود.

پژوهیده با بیان اینکه نام بسیج همواره امید آفرین و آرامش‌بخش بوده است، اظهار کرد: عزت امروز ایران اسلامی در سطح جهان محصول مجاهدت‌های بسیجیان در زمینه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی، هنری، تولیدی، سازندگی و … می‌باشد.

گفتنی است:ازتلاش وزحمات هادی سعیدی فرفرمانده مقاومت بسیج اداری دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تقدیر وحکم مسئولیت جدیداین پایگاه به محمودنیک منش محول شد.

۰۵۱۷۴۶۹۲۶۳۸۲۷۱۱۲۶۵۲۲۸۵۱۱۲۶۳۴۹۳۶۱۱۲۶۴۸۱۹۲۱۱

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1555 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »