داعش منتشر کرد:عکس هایی از چگونگی سنگسار جوان سوری

داعش منتشر کرد:عکس هایی از چگونگی سنگسار جوان سوری

داعش منتشر کرد:

عکس هایی از چگونگی سنگسار جوان سوری

 

جوان سوری دست و چشم بسته، داخل گودالی که برای اجرای «حد»! در نظر گرفته شده است، هدایت می‌ شود و لحظاتی بعد، تکفیری‌ های بی‌ رحم، با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر، از فاصله نزدیک سر او را هدف قرار داده و سنگسارش می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر، یک جوان سوری در شرق سوریه، روز پنجشنبه با اقدام تروریست‌ های داعش به فجیع‌ ترین شکل ممکن کشته شد.

تکفیری‌ های داعش درحالی نام این عمل خود را اجرای «حدود الهی» می‌نامند که این جوان بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم می‌ شود.

تظاهر تروریست‌های تکفیری داعش به اجرای حدود الهی، به ویژه حد زنا، در حالی صورت می گیرد که پس از پاکسازی سنگرهای داعش در مناطق مختلف، ده‌ ها نمونه از جدول‌‌ های زمان‌ بندی و برنامه شرم‌ آور «جهاد نکاح» سران داعش با زنان و دختران فریب‌خورده و اسیر دست تروریست‌ها، منتشر شده و به خوبی نشان می‌دهد که آنها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهیو زیر سوال بردن قوانین و آموزه‌ های اسلامی، هدفی ندارند.چاه

چاه ۲چاه سه

 

 

سنگ

نقل از مشرق

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1573 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »